Lavanta Fidanı Fiyatı ve Lavanta Fidanı Hakkında **2022

Lavanta fidanı fiyatı

Lavanta fidanı fiyatı. Lavanta fidanı ekmek, mor salkımlarla süslenmiş güzel kokulu bir bahçe elde etmenizi sağlar. Firmamız BASEM lavanta ile bu bitkinin birçok farklı çeşidini sunuyoruz. Fransız lavantası ve İspanyol lavantası bunlardan sadece ikisidir. Çevrimiçi mağazamızda bulunan tüm tohumlar ve fidanlar, yalnızca kaliteli tohumlardan üredikleri için en yüksek kalite standartlarını karşılar ve iyi çimlenme gösterir.

Lavanta fidanı fiyatı. Lavanta birçok farklı şekilde kullanılabilir. Yaz aylarında ve sonbahar başlarında çiçeklerle süsleyeceği çiçekliklerde yetiştirilebilir. Yoğun, hoş bir koku yayan bir bal bitkisi olduğu için de ziyaretçilerini bahçeye çekmektedir. Lavanta, geçirgen verimli topraklara sahip güneşli, rüzgarla korunan yerleri tercih eder. Düzenli sulama gerektirir. Bitki, çiçek aranjmanlarına sofistike bir görünüm kazandırdığı için hem taze hem de kuru buketlerde kullanılan kesme çiçekler için yetiştirilen değerli bir çok yıllık çalıdır. Kurutulmuş lavantayı gardırobunuza veya dolabınıza koyabilir, kıyafetlerinizi ve çarşaflarınızı güzelleştirebilir ve güveleri kovabilirsiniz.

Lavanta fidanı fiyatı. Sıradan lavanta, bahçeyi sadece mor, kokulu çiçek salkımlarıyla süslemekle kalmayacak, aynı zamanda refahınız üzerinde de faydalı bir etkiye sahip olacaktır. Pek çok tıbbi etkisi vardır ve birkaçını saymak gerekirse, yatıştırıcı, antiseptik, diyastolik ve hafif gaz giderici olarak işlev görür. Ayrıca epidermisi gençleştirerek ve akneyle savaşarak cilt durumunu iyileştirir. Lavanta, özellikle adaçayı, dereotu ve kekik ile birlikte kullanıldığında birçok yemeğe lezzet katar. Sıradan ve İspanyol lavantalarında bulunan esansiyel yağlar sakinleştirici, rahatlatıcı etkiye sahiptir ve birçok kozmetik ve parfüm bileşimine eklenir.

Lavanta fidanı fiyatı
Lavanta fidanı fiyatı

2022 Lavanta Fidanı Fiyatı

Lavanta fidanı fiyatı. Lavanta, peyzaj tasarımında sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Birçok bahçıvan, peyzajlarını dekore etmek için bu bitkiyi tercih ediyor. Lavanta kesinlikle evrenseldir. Dış mekanda harika görünüyor, ayrıca buketlerini keserek dilediğiniz ortamı hoş kokulu bir şekilde süslemenize fırsat vermektedir. Lavanta, hassasiyeti ve çekiciliği ile ayırt edilir. Bahçenize yumuşaklık ve sıcaklık katmak istiyorsanız mutlaka lavanta fidanı dikin.

Firmamız BASEM lavanta size şunları sunar

  • Sertifikalı ve dünya standartlarında lavanta fidanları;
  • Türkiye’nin her yerine hızlı ve hatasız teslimat;
  • Lavanta fidesi seçimi konusunda ücretsiz danışmanlık;
  • Her müşteri için uygun fiyatlar.

Lavanta fidanı fiyatı. Eğer lavanta fidanı satın almaya karar verdiyseniz ve en doğru yerden bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız firmamız kesinlikle en doğru tercihiniz olacaktır. Alanında uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size lavanta yetiştiriciliği ve bakımı konusunda her türlü bitkiyi verebilir, satın alım öncesi size her türlü yardımı sunarlar. İnternet üzerinde birçok fiyat aralığında lavanta bulabilirsiniz fakat daha fazla müşteriye ulaşmak amacıyla düşük fiyatlara satılan düşük kaliteli lavanta fidanları çoğu kişiyi mağdur etmektedir.

Lavanta fidanı fiyatı konusunda ekonomik olduğu kadar kaliteli bir tercihte bulunmak istiyorsanız firmamız BASEM lavanta size bu konuda kesinlikle en kaliteli alternatifleri sunacaktır. İnternet sitemiz üzerinde göreceğiniz lavanta çeşitlerinin tamamı yerli üretim ve yüksek kalitedir.Fidanı fiyatı, fidanın boyutuna ve türüne nazaran farklılık gösterir. Her bütçeye uygun lavanta fidesi en ucuz ürün seçenekleri birbirinden değişik onlarca çeşit firmamız ile sizlere sunulur. Bahçe veya balkonunuza renk ve eşsiz bir koku katacak olan online lavanta fidesi satış ayrıcalığını yaşamak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Lavanta-fidesi.com deneyimli müşteri hizmetleri sayesinde 2015 yılından beri olduğu gibi her gün size en kaliteli lavanta fidelerini sunmaya hazır bir biçimde hizmetinizdedir. Bize ulaşmanızı ve en ekonomik fidan fiyatı ile sizlere yardımcı olmayı büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

Anasayfamızı ziyaret ederek diğer lavanta fidesi çeşitlerimizi inceleyebilir yada google üzerinden farklı aramalar gerçekleştirebilirsiniz.